Row size too large (> 8126)

Mysql'de aşağıdakine benzer bir hata ile karşılaştım 1118 - Row size too large (> 8126). Changing some columns to TEXT or BLOB may help. In current row format, BLOB...

Daha fazlası
http://tr.clipartlogo.com

Son Yazım

Row size too large (> 8126)

Mysql'de aşağıdakine benzer bir hata ile karşılaştım 1118 - Row size too la...
Gündelik hayattan esinlenerek, "anısı kalsın" diye nitelendirebileceğim yazım

daha fazlası
Yazılarıma epostanıza gelsin

Abone Ol

Yazılar eposta adresinize gelsin

Siteme yazdığım yeni yazıların eposta adresinize gelmesini istiyorsanız eposta bültenime abone olabilirsiniz. E-posta adresinize gelen mesajla aboneliğinizi aktifleştirmeyi ihmal etmeyin.

daha fazlası

Göz Gezdirmenizi Öneririm

ALT Etiketi Üzerine
SEO ile ilgili yazı dizimin 8.si ile devam edelim.

Ders içersinde öğrencilerime vurgu yaparak anlattığım bir konudur. Sitenize resim eklerken "img src." etiketini yazdığınızda  alt parametresi ile eklediğiniz resmin veya fotoğrafın neyle ilişkili olduğuna dair bilgilendirme ibaresi eklemeyi unutmayın diye anlatıyordum. Bunu anlatırken de, bu durumun isteğe bağlı bir seçenek olduğunu söylüyordum. Yani dileyen eklesin dilemeyen eklemesin diye kendi notumu eklemeyi ihmal etmiyordum ki, bu durum yanlışmış. Google nin fotoğrafları bu kadar önemsediğini yaptığım araştırmalar sonucunda öğrendim.

Muhterem okuyucum  sitenize fotoğraf ekliyorsanız, mutlaka ama mutlaka ilgili fotoğrafın alt parametresini ekleyin emi. Bilmeyenler için izah ediyorum şimdi, buyrun.

 img src="seo_yazi_dizisi_5.gif" alt="SEO Yazı Dizim 5" style="height:140px;width:260px;"  koduyla sitenize html kodu ile resim eklediğiniz zaman arada yer alan alt="SEO Yazı Dizim 5" ifadesi fotoğrafla için çok önemli bir konudur. Bunu mutlaka ama mutlaka uygulayın. Önceki yazılarımda alt etiketi olmadan kullandığım bir sürü fotoğraf olmasına rağmen, bundan sonrakilerde olması için özen gösterdiğ... devamı

Instagramdan Bir Anı