XML Üzerine bir hata

Visual Studio'da RSS ler üzerine çalışıyorum. Konu xml servisleri ile ilgili. Derken bazı web sitelerinin rss sayfalarından veri okuyabiliyorken, bazılarından okuya...

Daha fazlası
http://tr.clipartlogo.com

Son Yazım

XML Üzerine bir hata

Visual Studio'da RSS ler üzerine çalışıyorum. Konu xml servisleri ile ilgil...
Gündelik hayattan esinlenerek, "anısı kalsın" diye nitelendirebileceğim yazım

daha fazlası
Yazılarıma epostanıza gelsin

Abone Ol

Yazılar eposta adresinize gelsin

Siteme yazdığım yeni yazıların eposta adresinize gelmesini istiyorsanız eposta bültenime abone olabilirsiniz. E-posta adresinize gelen mesajla aboneliğinizi aktifleştirmeyi ihmal etmeyin.

daha fazlası

Göz Gezdirmenizi Öneririm

SEO Yazı Dizim 2
SEO (Arama motoru optimizasyonu) ile ilgili yazı dizime devam ediyorum. Bir önceki yazım şurada kalmıştım(okumak için buraya tıklayın )

Dedik ya, biz öğretmeniz. Mesleğim bu benim. Kendi yaptıklarımdan ve yapabileceklerim ve daha yapmayı planladıklarımdan yola çıkarak sitemle ilgili SEO üzerine neleri yaptığımı sizlere öğreterek izahatına başlıyorum.

Efendim sitem wordpress, joomla, drupal veya blogengine ve dahi muadillerinin bir varyasyonu değil. Durum böyleyken SEO?ya başladığımı belirteyim. Bu bilinçle okumanızı öneririm. Çünkü bu çalışmalardan yola çıkan arkadaşlara ne kadar yardımım dokunur bunu bilmiyorum. Alt yapısı, kodlaması kendisine ait olanların okumasını öneriyorum.(He harici kişiler fayda sağlamaz mı? Onlar da sağlar elbette ama SEO?yu uyguladığım platformu tanımaları açısından bunları ifade etmem gerek. Beklentileri karşılama noktasında kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemem. Çünkü bu yazıyı okuyarak paha biçilemeyecek olan vaktinizi harcıyorsunuz. Bu bilinçle yola devam edelim.)

Kodlaması şahsi olan arkadaşlar deyince durum gene çatallanıyor. Çünkü kodlamanın da çeşidi var bu sektörde. Hay Yarabbim! İşler ne kadar karışık gibi duruyor. İşte bu SEO için durum tespitinde bu aşamaların tek tek belirlenip, eldekilerin analizini yapıp, yola öyle çıkmak gerekiyor. Şahsen ken... devamı

Instagramdan Bir Anı