Textbox Beni Hatırlama

Gerek kullanıcı adı ve şifrelerinin girişinde gerekse harici başka yerlerde sık kullandığım bir özelliği buraya not etmek istiyorum. Yazdığımı hatırlama özelliki!...

Daha fazlası
Gerek kullanıcı adı ve şifrelerinin girişinde gerekse harici başka yerlerde sık kullandığım bir özelliği buraya not etmek istiyorum. 

Yazdığımı ha...Epeydir çalışmayınca unuttum, nasıl oluyor diye... 

Konu asp.net ajaxcontroltoolkit. Mini takvime ihtiyacım oldu. Arşivi kurcalayım dedim, yeniler...Webformları tasarlarken, gzip yaparak yayımlamak, hız açısından fayda sağlıyor. Devrim hocamın internet sitesinden alıntıladığım, benim de...Sunucunuzu taşımaya başladınız, eski sunucunuzda hatasız çalışırken, yeni sunucunuzda aşağıdaki hatayı aldınız. 
 "system.data için yapılandırma bö...Entityframework 4.6.1
http://tr.clipartlogo.com

Son Yazım

Textbox Beni Hatırlama

Gerek kullanıcı adı ve şifrelerinin girişinde gerekse harici başka yerlerde...
Gündelik hayattan esinlenerek, "anısı kalsın" diye nitelendirebileceğim yazım

daha fazlası
Yazılarıma epostanıza gelsin

Abone Ol

Yazılar eposta adresinize gelsin

Siteme yazdığım yeni yazıların eposta adresinize gelmesini istiyorsanız eposta bültenime abone olabilirsiniz. E-posta adresinize gelen mesajla aboneliğinizi aktifleştirmeyi ihmal etmeyin.

daha fazlası

Göz Gezdirmenizi Öneririm

CENAZE MERASİMİNDEN
     Sıtkı Murat DEMİRCİ, Emre BAYAZIT ve Zafer AKDOĞAN hocalarımla beraber, Şevket abinin(KADİROĞLU) babasının cenaze namazını kılmaya tepeharman köyüne gittik. Cuma namazına köye yetiştik. Cenaze namazına yetişmek üzere gelecek misafirleri, vaaz hocasına evvelden belirttikleri için, yaklaşık ezandan sonra 10 dakika gecikmeli bir şekilde köye varmamıza rağmen, namazın ilk sünnetine rahat bir şekilde yetiştik. (Cemal abi, yolu şaşırınca cuma namazının bitiminde, ancak cenaze namazına yetişebildi, bunu da buraya not olarak belirteyim.)Bu arada merhumun torunu anladığım kadarıyla, Kastamonu müftülüğünde vazifeli olduğundan, vaaz veren hocamız, Tosya müftüsüydü. Ezandan evvel Tosya'dan giden imam arkadaşlar, mevlidi şerif okumuşlar. Şahsen isim olarak tanıdığım imam efendi yoktu aralarında, fakat vaiz hocamız dahil, gelen arkadaşları sîma olarak tanıyordum.
 
      Cenaze namazını Tosya müftülüğünde vazifeli hafız bir hoca efendi kıldırdı. Ardından cenazenin defnine geçtik. Mezarın içinde lahit diye tabir ettiğimiz kısım yoktu. Bilenlere konunun izahını bırakırım fakat gene de buraya not düşmek bâbından lahit kısmının yapılmadığını belirteyim. Merhumu sağ tarafı üzerine yatırdılar, akabinde 10cm kalınlığında yaklaşık 1 metre uzunluğunda kalaslarla üzerine örterek, toprak attık. Akabinde imam efendiler sureleri ve duaları okudular, amin diyerek kabrin başından ayrıldık. M... devamı

Instagramdan Bir Anı